Briket Makinesi

Briket Makinesi

Yapı Ve İnşaat Sektöründe Kullanılmak Amacı İle Ülkelerin Ve Şehirlerin, İklimsel Ve Coğrafi Şartlarına Göre Belirlediği Standartlara Uygun Sertlik, Yük Taşıma Kapasitesi, Ses İzolasyonu, Isı Yalıtım Kabiliyeti Ve Uygun Ölçülerde Briket Üreten Makinalar İle Kent İçi Çevre Düzenlemesinde Sert Veya Ayırıcı Zemin Oluşturmak Amacı İle Dekoratif Olarak Biçimlendirilebilen Parke Taşı, Yaya Ve Araç Trafiğini Veya Toprak Ve Sert Zemini Ayırmak İçin Kullanılan Bordür Taşını Üreten Makinalar Genel Adıyla Briket Makinası Olarak Adlandırılır.
Briket Makinası İmalatı
Günümüz İhtiyaçları Ve Her Coğrafyada Ki Hammaddeye Uygun Olacak Şekilde Ve İnsan Fizyolojisine Uygun Olarak Projesi Tasarlanıp, Uzun Ömürlülük, Zaman İçinde Gelişen Teknolojide Atıl Duruma Düşmeyip Üreticinin Artan İhtiyaçlarına Göre, Briket Makinası Ek Donanımlarına Uygun Şekilde Briket Makinası İmalatı Gerçekleştirilir. Briket Makinası İmalatı Proje Tasarım, Mekanik, Hidrolik, Elektrik-Otomasyon Ve Astar Boya İmalatı İşlemleri Sonunda Briket Makinası İmalatı Fabrikasyon Aşamasını Tamamlar.
Briket Fabrikası
Fabrikasyon İşlemlerini Test Aşamalarıyla Tamamlayan Briket Makinası, Montaj Ve Kurulum Yapılmak Üzere Uygun Boyutlarda Ki Konteynerlere Yerleştirilerek Kurulum Ve Montaj Yapılacağı Konuma Sevki Gerçekleştirilir. Kurulum Ve Montaj Yapılacak Sahaya Ulaşan Briket Makinası Ve Ekipmanları, Kurulum Ekibi Tarafından Uygun Şekilde Montaj Edilip, Müşterimizin Seçtiği Personellere Kurulum Ekibimiz Tarafından Operatörlük Eğitimi Verilip, Final Testleri Gerçekleştirilerek Briket Fabrikası Üretim Aşamasına Geçer. 

1-otomatik-tek_kova.pngBriket İmalatı
Müşterimizin Hizmet Vereceği Coğrafyanın Talepleri Doğrultusunda Seçilen Agrega Türleri Uygun Ölçeklerde, Seçilmişse Makine Ekipmanı Tarafından, Seçilmemişse Personel Tarafından Manuel Olarak Makina Mikserine Sevki Gerçekleştirilip Harç Karışımı Mikser Tarafından Hazırlanır. Agrega Karışımı %100 Homojen Hale Geldiğinde Konveyör Bant Tarafından Makina Kovasına Taşınır. Makina Otomasyon sistemleri Türüne Göre Operatör Tarafından Çalıştırılarak Briket İmalatı Gerçekleştirilir.
Manuel Briket Makinası
Tüm Kontrolleri İnsan Tarafından Yapılan Makine Performansı Personele Dayalı Bu Sebeple Günlük Üretim Kapasite Oranı Stabil Olmayan Makine Türüdür. Briket Üretimi Yapılacak Sahada Hazır Bulunan Manuel Briket Makinası, Betoniyer Tarafından Karışımı Sağlanan Harç El Arabası İle Taşınıp Makina Haznesine Dökülerek Manuel Briket Makinası Operatörü Tarafından Briket Üretimi Gerçekleştirilir. Manuel Briket Makinası Sabit Bir Makina Değildir, Üretim Sahasında Operatör Tarafından Gezdirilerek Üretimi Gerçekleştirilir. Palet İhtiyacı Yoktur. Ülkelerin Briket Taşı Sertlik Standartlarına Uygun Briket Üretimi Gerçekleştiremeyebilirler.
Briket Makinaları
Briket, Parke, Bordür Üreticisinin Makina Tesisini Kuracağı Konuma Ve Bu Ürünlerin Hammaddesi Olan Agrega Çeşitlerine Ulaşım Ve Elde Etme Maliyetleri İle Küçük Ölçekte Şehrin İmar Hareketlerine Büyük Ölçek De İse Ülke Ekonomisi Kıstasları Doğrultusunda Ulaştığı Rakamsal Sonuçla Üretmek İstediği Briket Taşı,Kilit Parke Taşı Ve Bordür Taşı Günlük Ve Yıllık Olarak Üretim Adedine Göre Briket Makinaları Ve Makinanın Üretim Yapması İçin Asgari Ekipmanlarını, Üretim Kalitesini Ve Hızını Arttırmak Amacı İle Her Briket Makinası İçin Özel İmal Edilmiş Yardımcı Ekipmanları Satın Alır.

2 El Briket Makinası Fiyatları

Satın Alınan Briket Makinaları Zaman İçinde Stabil Performansı Sağlayamama, Gelişen Teknolojide Atıl Duruma Düşme Veya Briket Makinası Üreticisinin Müşterisine Yanlış Yönlendirme Sonucunda Müşterinin Gelen Talebe Zamanında Cevap Verememe Veya Gelen Talebin Çok Üstünde Bir Üretim Gerçekleştirmesi Sonucu Makinayı Elden Çıkarma Yoluna Gidebilir. 2 El Briket Makinası Fiyatları, Sıfır Briket Makinası Fiyatına Oranla Daha Uygun Fiyatlardadır. Fakat Makinanın Yanlış Kullanımlardan Dolayı Makinada Giderilemeyecek Arızalar, Makina Performansında Azalma Tadilat Gerektiren Durumlarda Teknik Servise Ulaşama Veya Daha Önceki Yanlış Kullanımdan Dolayı Garanti Dışı Kalma Durumlarıyla Karşı Karşıya Kalınabilir.
Briket Makinası Fiyatları
Ülkelerin Zaman İçinde Şehirleşme Anlayışı Doğrultusunda Toplumların İhtiyaçlarına Ulaşma Kolaylığı Göz Önüne Koyularak Hızlı Yapılaşmaya Gitmek Zorunda Kalınmıştır. Bununla Birlikte Daha Yüksek Katlı Binalar Tasarlan Mimarların Bu Mimarileriler De Kullanılan Duvarın İklim Ve Coğrafyanın Sebep Olduğu İnsan Yaşamı İçin Olumsuzluk Oluşturduğu Hava Akımlarını Engellemek Ve Hızlı Yapılaşmaya Cevap Verebilmek Amacı İle Geliştirilen Malzeme Türleri Arasında En Çok Briket Taşı Tercih Edilmiş Ve Yeni Bir Sektörün Oluşumu Sağlanmıştır. Briket Taşını Üreten Makinalar Briket Makinası Olarak Adlandırılır. Briket Makinası Fiyatları, Makinanın Üretim Kapasitesi, Uzun Sürelerde Kullanımı Sağlamak Amacı İle Kullanılan Ürünlerin Kalitesi, Briket Taşı Üreticisinin Gelişen Sektörde Ki Konumu Gereği Taleplere Zamanında Cevap Verebilmek Amacı Briket Makinası Performansını Arttırma Yolunda İlave Ekipmanlar Satın Alabilmesi İçin Briket Makinasının Geliştirilebilir Özelliklerde Olması Briket Makinası Fiyatlarını Etkileyen Faktörlerdendir.

7 min 30 min 118 min 158 min

Diğer Parke Makineleri Makalelerimizi Linklerin Üzerine Tıklayınca Ulaşabilirsiniz.

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

logoalt

Bir BEYAZLI GRUP Kuruluşu Olan Bess; Kilit Parke Makinası, Briket - Bims Makinası ve Kalıp Sanayii Ticari Faaliyetlerine 2007 Yılı İtibarı İle Trabzon'da Başlamış, Bünyesine Kattığı Deneyimli Ve Uzman Kadrosu Sayesinde Hızla Büyümeyi Amaç Edinmiş ve 23 Farklı Ülkeye İhracat Gerçekleştirme Başarısı İle Sektörün Lider Firmasıdır...

BİZE ULAŞIN

maps Yanlıca Mahallesi Akoluk Belediye Karşısı Trabzon / Türkiye
 
telefon +90 462 321 07 78
+90 549 325 66 67
 
mail info@bessmakina.com
 
mail Pazartesi - Cumartesi
© 2018 | Tüm Hakları Saklıdır. Her Hakkı Beyazlı Group'a Aittir. Pruva Media