BLOG

İnşaat sektöründe yeni bir iş kolu ile imalatçı yatırımcı olarak var olmak isteyen iştirakçi hizmet sağlayacağı konum için bütçesinin yetersiz olması durumunda veya elinde tuttuğu sermayenin güvenliğini tehlikeye atmamak adına sıfır briket makinesi almaktansa 2 el briket makinası almayı tercih edebilir. 2 el briket makinası fiyatları sıfır makinelere nazaran daha uygun maliyette temin edilebilme olanağı vardır.

Hızlı yapılaşma ile artan inşaat malzemeleri ve bu malzemeleri üretecek makinaların seri olarak üretilmesini sağlayan fabrikaların kurulması ve fazlalaştırılma yolunda adımlar atılmasını sağlamıştır. Bunlardan biride parke makinası üretimini sağlayan fabrikalardır.

Sanayii Devrimi İle Başlayan Üretimin İnsana Bağlı Kısmını Asgariye İndiren, İnsanın Yerini Makinelerin Aldığı Anlayış Var Olan Tüm Sektörleri Etkilediği Gibi Yeni Sektörlerin De Oluşmasına Neden Olmuştur. İnsanın Var Oluşundan İtibaren Başlayan Yapı Sektörü Bu Makineleşme Anlayışıyla Yeni Bir Boyut Ve İvme Kazanmış Mimaride Yeni Formlar Oluşmasına, Gelişen Teknoloji İle Değişen İnsan İhtiyaçlarına Karşı Yeni Yapı Ve Donatı Modelleri..

İlerleyen Düşünce Akımlarıyla Diyalektik Bir Biçime Giren Toplumlar, Karşıtlarıyla Bir Arada Yaşamaya Başlamış Bu Da Toplumların Etkin Olduğu Coğrafyaları Daraltarak, Gereksinimlere Kolay Ulaşabilme İsteğini Doğurmuştur. Bu Akımdan Yararlanan Mimarilerde Etkili Çevre Oluşturma Yöntemleri Geliştirilmeye Başlamıştır.

Briket makinası almak isteyen müşterilerimiz öncelikle kaliteyi araştırması gerekiyor. Günümüzde bir çok firma çin menşeili ürünleri alarak ülkemizde montajını yapmak suretiyle piyasaya kendi markaları ile sunmaya başlamıştır.

İletişim Formu

logoalt

Bir BEYAZLI GRUP Kuruluşu Olan Bess; Kilit Parke Makinası, Briket - Bims Makinası ve Kalıp Sanayii Ticari Faaliyetlerine 2007 Yılı İtibarı İle Trabzon'da Başlamış, Bünyesine Kattığı Deneyimli Ve Uzman Kadrosu Sayesinde Hızla Büyümeyi Amaç Edinmiş ve 23 Farklı Ülkeye İhracat Gerçekleştirme Başarısı İle Sektörün Lider Firmasıdır...

BİZE ULAŞIN

maps Yanlıca Mahallesi Akoluk Belediye Karşısı Trabzon / Türkiye
 
telefon +90 462 321 07 78
+90 549 325 66 67
 
mail [email protected]
 
mail Pazartesi - Cumartesi
© 2023 | Tüm Hakları Saklıdır. Her Hakkı Beyazlı Group'a Aittir.