BLOG

Beton parke, günümüz şehirciliğinde, inşaat sektörü ve peyzaj mimarisinde sıklıkla kullanılan bir malzemedir. Kum, çimento ve çeşitli agregalar hammedde olarak kullanılan bu malzeme, düşük maliyeti ve dayalıklılığı aynı anda hedefleyen kullanıcılara hitap etmektedir.

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

Yapı Sektöründe Dış Duvar, İç Ayrıcı Duvar Oluşturmak Amacı İle Kullanılan Blok Beton Çeşitlerine Genel Olarak Briket Denir. Briket Taşı, Yüzey Ölçüsü Fazla Olduğu İçin Duvar Oluşturmada Zamandan Tasarruf Sağlar. İşçi Hatalarından Oluşan Duvar Eğriliklerini Asgari Ölçeğe İndir. Yük Taşıma Kapasitesi Tuğla Ve Benzeri Materyallere Oranla Yüksek Olduğu İçin Bina Statiğinde Destekleyici Rol Oynar.

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

İlerleyen Düşünce Akımlarıyla Diyalektik Bir Biçime Giren Toplumlar, Karşıtlarıyla Bir Arada Yaşamaya Başlamış Bu Da Toplumların Etkin Olduğu Coğrafyaları Daraltarak, Gereksinimlere Kolay Ulaşabilme İsteğini Doğurmuştur. Bu Akımdan Yararlanan Mimarilerde Etkili Çevre Oluşturma Yöntemleri Geliştirilmeye Başlamıştır. 

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

Sanayii Devrimi İle Başlayan Üretimin İnsana Bağlı Kısmını Asgariye İndiren, İnsanın Yerini Makinelerin Aldığı Anlayış Var Olan Tüm Sektörleri Etkilediği Gibi Yeni Sektörlerin De Oluşmasına Neden Olmuştur. İnsanın Var Oluşundan İtibaren Başlayan Yapı Sektörü Bu Makineleşme Anlayışıyla Yeni Bir Boyut Ve İvme Kazanmış Mimaride Yeni Formlar Oluşmasına, Gelişen Teknoloji İle Değişen İnsan İhtiyaçlarına Karşı Yeni Yapı Ve Donatı Modelleri..

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

DİĞER MAKALELERİMİZ

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

logoalt

Bir BEYAZLI GRUP Kuruluşu Olan Bess; Kilit Parke Makinası, Briket - Bims Makinası ve Kalıp Sanayii Ticari Faaliyetlerine 2007 Yılı İtibarı İle Trabzon'da Başlamış, Bünyesine Kattığı Deneyimli Ve Uzman Kadrosu Sayesinde Hızla Büyümeyi Amaç Edinmiş Sektörün Lider Firmasıdır...

YENİ EKLENEN MAKALELER

BİZE ULAŞIN

maps Yanlıca Mahallesi Akoluk Belediye Karşısı Trabzon / Türkiye
 
telefon +90 462 321 07 78
+90 549 325 66 67
 
mail info@bessmakina.com
 
mail Pazartesi - Cumartesi
© 2018 | Tüm Hakları Saklıdır. Her Hakkı Beyazlı Group'a Aittir. Pruva Media