Yürüyen Briket Makinası

Yürüyen Briket Makinası

Günümüzde Coğrafyalarda Kurulan Otoritelerin Yani Devletlerin, Başlıca Yer Altı Kaynakları, Tarıma Uygun Arazileri, Ticaret Yollarına Olan Yakınlığı Veya Sahipliği, Eğitimli, Üreten Bulan Ve Geliştiren Nüfus Ve Nitelikli İnsan Sayısı Gibi Etkenler Ekonomilerin Sınıflara Ayrılmasına Neden Olur. Bu Sınıflandırma Tüm Sektörlerin Gelişmişliğini Etkilediği Gibi Yapı, İnşaat Sektörünün De Gelişmesini Etkileyen Başlıca Etkendir.

SAM_6292.jpg

Orta Asya Ve Afrika Ülkeleri Gibi, İnsan Nüfusu Çok Olan Ve Devlet Otoritesinin Yönetimde Ki Standart Ve Şartların Düşük Olması, Yapının Ayırıcı Yüzeyinin Yapımında Kullanılan Briketin İmalat Şeklini Belirler. Bu Gibi Otoritelerde, Daha Çok Manuel Briket Makinası Kullanılır.

 

Sabit Makinelere Göre, Üretim Maliyenin Yüksek Olması, Ürün Ağırlığının Yüksek Olması, Kullanılan Ham Maddenin Daha Fazla Gerektirmesi, Üretim Hacminin Düşük Olması, İşçi Bilgi Ve Kabiliyetine Dayanan Üretimi Esas Olması Gibi Dezavantajları Olsa Da Bu Gibi Ülkelerde Bu Hususlar Dikkate Alınmaz.

Bu Tür Briket Makineleri Yürüyen Briket Makinası Olarak Da  Adlandırılır. Ülkede Çoğunlukla El Yapımı Briket Makinası Kullanıldığı İçin Pazarda Kolaylık Alıcı Bulunabilir.

logoalt

Bir BEYAZLI GRUP Kuruluşu Olan Bess; Kilit Parke Makinası, Briket - Bims Makinası ve Kalıp Sanayii Ticari Faaliyetlerine 2007 Yılı İtibarı İle Trabzon'da Başlamış, Bünyesine Kattığı Deneyimli Ve Uzman Kadrosu Sayesinde Hızla Büyümeyi Amaç Edinmiş ve 23 Farklı Ülkeye İhracat Gerçekleştirme Başarısı İle Sektörün Lider Firmasıdır...

BİZE ULAŞIN

maps Yanlıca Mahallesi Akoluk Belediye Karşısı Trabzon / Türkiye
 
telefon +90 462 321 07 78
+90 549 325 66 67
 
mail [email protected]
 
mail Pazartesi - Cumartesi
© 2023 | Tüm Hakları Saklıdır. Her Hakkı Beyazlı Group'a Aittir.