دستگاه بتن آماده یا بچینگ پلانت

دستگاه بتن آماده یا بچینگ پلانت با سیستم عامل کاملا اتوماتیک وعمل کرد 24 ساعته طراحی شده است.از این دستگاه برای ساختن بتن از ترکیب مواد سیمانی، آب و سنگدانه (اغلب شن و ماسه یا سنگ شکسته) استفاده میشود.
این دستگاه اجزاء بتن آماده مانند سیمان، آب، ماسه، سنگ و سنگ شکن را در مقیاس های تعیین شده وزن نموده و در میکسر مخلوط میکند و بعد بتن تولید شده را در تراک میکسر انتقال میدهد.


سیستم مدولار

قابل توسعه با استفاده از سیستم مدولار

طرح برچیده

حمل و نقل آسان و اقتصادی

نیاز انرژی کم

مصرف انرژی کمتر - کمترین ضایعات

ظرفیت

سرعت بیشتر و تولید ظرفیت بالا

اقتصادی

قیمت اقتصادی وهزینه سرمایه گذاری پایینچرا ما ؟

▶نظر به زیرساخت مبتنی بر صادرات پشتیبانی آنلاین 24 ساعته توسط کارکنان متخصص▶تجارت مطمئن با نرخ گارانتی ثابت ▶شرایط تجاری مناسب برای هر نوع بودجه  ▶ارتباط آسان با نماینده مشتری در زبان مورد نظرتان ▶قرارداد بین المللی با زبان مورد نظر ▶عرضه محصول در یک نقطه از طریق کمپین ها ▶ تولید – تحویل – مونتاژ درست به موقع  ▶  قطعات یدکی قابل دسترس در همه جا ▶توانایی پیگیری روند تولید از طریق وب سایت بطور زنده   ▶توانایی پیگیری محصولات ارسال شده از طریق وب سایت بطور زنده ▶پروژه تهیه زیرساخت رایگان  ▶راه اندازی و تست دستگاه رایگان ▶  آموزش اپراتور و گواهینامه رایگان▶سهولت خرید با قراردادهای بانک های خصوصی ▶امکان تجارت با لیزینگ و نامه اعتباری  ▶مدت گارانتی 3+2= 5  سال  ▶ در سراسر جهان حداکثر درمدت 72 تا 120 ساعت امکان ارزیابی  به گارانتی .

دستگاه تولید بتن یا بچینگ پلانت

این کمپین ما به عنوان یک  پروژه خط مکمل “پروژه کلید در دست” آماده شده. توصیه ما برای یک تاسیس با این ویژه گی ها ساحه نصب – استراحت و ذخیره سازی باید  حداقل 1250 متر مربع باشد. ضرورت به بستن سقف نیست. کف بتن شده باید حداقل 1/5 از ناحیه تاسیس  باشد. تجهیزات مشخص شده و شماره وار لیست شده در کمپین ما به عنوان مشاوره وبه طور یک طرح نمونه ای قرار گرفته شده است. شما می توانید محصول مورد نظر را حذف کنید یا می توانید آن را اضافه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس شوید.

مشخصات فنی

مشخصات فنی
ظرفیت تولید  30 متر مکعب / ساعت سیلو سیمان / ظرفیت  1 عدد × 50 تن
 تعداد درو میکسر  60 دور / ساعت توزین سیمان  350 کیلو گرام
 حجم میکسر خشک  0.5 متر مکعب مقیاس افزودنی  20 کیلو گرام
 قدرت موتور میکسر   22x 1 کیلو وات مقیاس آب  250 کیلو گرام
 لایناربین   8x 3 متر مکعب اسکرو کانوایر سیمان   1 عدد / 219 × 10.800
نوار نقاله بارگیری مصالح  9 متر × 60 سانتی متر نصب سیستم پنوماتیکی  350 لیتر / 8 بار
 توزین مصالح   6000 کیلو گرام نوع اتوماسیون  تمام اتوماتیک
ظرفیت مخزن تجموع مصالح  1 متر مکعب حمل و نقل دستگاه  2 عدد کانتینر 40 HQ و یک عدد Flat

طرح نصب