HABERLER

Türkiyede Üretimi Olan Karton Poşetleri Herkesin Elinde

KARTON
POŞETLERİNİZ HERKESİN ELİNDE

Karton Poşet, kaliteli malzemeleri şık tasarımlarla buluşturuyor, markanızın prestijini yansıtacak karton poşetleri hizmetinize sunuyoruz. Karton Poşet matbaa üretiminin kabartma, lak, yaldız gibi zenginliklerini kullandığımız, farklı sap seçenekleri sunabildiğimiz bir ürün grubudur.

Karton Poşet, tanınırlığı arttırmak için firmaların çok fazla tercih ettiği bir pazarlama ürünüdür.

Karton Poşet, genellikle alışveriş yapılan müşteriye satın aldıkları ürünleri içine koyması için verilir.

Karton Poşet müşteriler tarafından sonraki zamanlarda da günlük hayatlarında kullanılmaya devam edilir.

Karton Poşet maliyetini sadece ödediğiniz ya da ürün satışınız üzerinden değil, reklam ürünü olarak size verdiği katkıyı hesaplayarak da değerlendirmelisiniz.

Karton Poşet kullanan markaların müşterilerin gözünde, diğer ürünleri veren firmalara (Naylon Poşet gibi) göre daha üst noktaya koyduklarını biliyoruz.

Karton Poşet, kaliteli malzemeleri şık tasarımlarla buluşturuyor, markanızın prestijini yansıtacak karton poşetleri hizmetinize sunuyoruz.
El Geçmeli, Esmer Kraft Poşet

Karton Poşet

Yapılan alışverişler sonucunda ürün ya da malzemelerin güvenli şekilde taşınabilmesini sağlayan karton poşet ürünlerinin üretimi sağlayan firmamız, karton poşet Eminönü semti ve çevresi için hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir. Çeşitli baskılar ile birlikte satışa sunulan karton poşet ürünleri, firma ya da markaların müşterileri ile daha sıkı bağ kurması açısından önemlidir. Polyester ve pamuk ip malzemeleri kullanılarak üretilen karton poşet ürünleri, sıradan poşetlerden daha güvenli ve kaliteli görünmektedir.

Karton Poşet Ürünleri İçin Online Satış Hizmeti

Daha fazla müşteriye ulaşmak ve yakın çevrede yer almayan kişiler için sorunsuz ürün teslimi yapabilmek adına sunmuş olduğumuz karton poşet online satış hizmetleri sayesinde, internet adresimiz üzerinden çok sayıda sipariş verebilir ve seçecek olduğunuz karton poşet ürünleri için görsellere sorunsuz şekilde ulaşabilirsiniz. Bu sayede insanlar arasında yaygın olarak sorulan karton poşet nerede satılır sorularının da önüne geçmiş olan firmamız, karton poşet ürünlerini özel matbaa alanlarında baskı işleminden geçirmektedir.

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
İletişim Formu

logoalt

Bir BEYAZLI GRUP Kuruluşu Olan Bess; Kilit Parke Makinası, Briket - Bims Makinası ve Kalıp Sanayii Ticari Faaliyetlerine 2007 Yılı İtibarı İle Trabzon'da Başlamış, Bünyesine Kattığı Deneyimli Ve Uzman Kadrosu Sayesinde Hızla Büyümeyi Amaç Edinmiş ve 23 Farklı Ülkeye İhracat Gerçekleştirme Başarısı İle Sektörün Lider Firmasıdır...

BİZE ULAŞIN

maps Yanlıca Mahallesi Akoluk Belediye Karşısı Trabzon / Türkiye
 
telefon +90 462 321 07 78
+90 549 325 66 67
 
mail info@bessmakina.com
 
mail Pazartesi - Cumartesi
  Site Rehberi